הצהרת נגישות

מיקומך כאן

חברת אקסמייל בע"מ ("החברה"), מספקת פתרונות רישום טכנולוגיים לכנסים, תערוכות ואירועים. החברה פועלת רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות .

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

באתר זה מותקן תוסף נגישות המאפשר שינוי גודל טקסט, שינוי ניגודיות , הבלטת קישורים ביטול הנפשות ועוד.

מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים, לשימוש בטלפון הסלולרי ושימוש ב"טבלט".

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק מדיי חודש כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox / Edge / Chrome.

הסדרי נגישות בארגון

משרדינו נמצאים בקומת קרקע עם מעלית בבניין. הכניסה לבניין נגישה. נוכל נסייע לכל הזקוק לעזרה. לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון הרשומים מטה.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

ככל שהתגלו קשיים בתחום הנגישות במהלך הגלישה, האתר מחויב להמשיך במאמצים לשיפור הנגישות על מנת לאפשר שימוש לכלל אוכלוסייה ובכללה אנשים ומוגבלויות.

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם.

פרטים ליצירת קשר:

info@xmile.co.il

077-9975430

תאריך עדכון ההצהרה: 13/11/2023